Z.P.H.U. "Drew-Bas" s.c. Kontakt

Piece opalane drewnem

Baseny
Sauny
Sauny fińskie (suche)
Sauny parowe (ziołowe)
Kabiny infared
Akcesoria do saun
Piece elektryczne
Piece dwufunkcyjne
Piece opalane drewnem
Oświetlenie
Wyroby solne
Sterowniki zewnętrzne
Promienniki podczerwieni
Esencje zapachowe
Balie i wanny
Akcesoria drobne
Łaźnie parowe
Wanny SPA
Galeria zdjęć
Pliki do pobrania
RODO
Do saun fińskich oferujemy piece opalane drewnem. Piece te charakteryzują się optymalną wielkością palenisk i bardzo wydajnym obiegiem powietrza. Wykonywane są ze stali oraz posiadają szklane drzwiczki. Ogrzewacze na drewno charakteryzują się różnym wykonaniem oraz modelami. Piece mogą być wykonane w wersji z możliwym załadunkiem drewna od wewnątrz sauny lub w wersji z zewnętrznym załadunkiem /wtedy istnieje możliwość ogrzewania sauny z sąsiedniego pomieszczenia /w saunie znajduje się cześć pieca z grzałkami i kamieniami a palenisko po drugiej stronie ściany/.
Ogrzewacze takie występują wtedy w wersji tunelowej, czyli z dodatkowym przejściem przez ścianę jak na zdjęciu poniżej:
 
Piece dostosowane są do ogrzewania saun o kubaturze od 6 do 40 m3. Każdy piec wyróżnia się prostotą i ponadczasowym wzornictwem wykonany z zastosowaniem technologii zapewniającej wydajniejsze i czystsze spalanie. Piece spełniają restrykcyjne wymagania europejskie odnośnie komory spalania i jest przyjazny dla środowiska.
 
Poniżej zdjęcia niektórych modeli piecy opalanych drewnem.
     
     
Pozostałe modele i informacje na zapytanie.

Najczęściej przeglądano

Oferujemy Państwu baseny betonowe, wykonywane w kilku typach technologii. Zaletą basenów betonowych jest to, że mogą być wykonane w dowolnym wymiarze i kształcie, co pozwala na dostosowanie swojego wymarzonego basenu do swojego domu czy hotelu lub innego ośrodka. Producenci wykonują baseny z najnowszych i najlepszych surowców i materiałów, dzięki temu...

Realizacje

Mapa dojazdu

Mapa dojazdu

Kontakt

Godziny otwarcia

Pn.- Pt. 10:00 - 14:00
W pozostałych godzinach, tj. 08:00 - 10:00  oraz  14:00 - 16:00 pozostajemy do dyspozycji po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym.

Z.P.H.U. "Drew-Bas" s.c.
43-450 Ustroń, ul. J. Kreta 26

Tel: 33 854-76-47
Kom: 602-764-419
E-mail: drewbas@drewbas.pl