Z.P.H.U. "Drew-Bas" s.c. Kontakt

Piece opalane drewnem

Oferta
Baseny
Sauny
Sauny fińskie (suche)
Sauny parowe (ziołowe)
Kabiny infared
Akcesoria do saun
Piece elektryczne
Piece dwufunkcyjne
Piece opalane drewnem
Oświetlenie
Sterowniki zewnętrzne
Promienniki podczerwieni
Esencje zapachowe
Balie i wanny
Akcesoria drobne
Łaźnie parowe
Wanny SPA
Galeria zdjęć
Pliki do pobrania
RODO
Do saun fińskich oferujemy piece opalane drewnem. Piece te charakteryzują się optymalną wielkością palenisk i bardzo wydajnym obiegiem powietrza. Wykonywane są ze stali oraz posiadają szklane drzwiczki. Ogrzewacze na drewno charakteryzują się różnym wykonaniem oraz modelami. Piece mogą być wykonane w wersji z możliwym załadunkiem drewna od wewnątrz sauny lub w wersji z zewnętrznym załadunkiem /wtedy istnieje możliwość ogrzewania sauny z sąsiedniego pomieszczenia /w saunie znajduje się cześć pieca z grzałkami i kamieniami a palenisko po drugiej stronie ściany/.
Ogrzewacze takie występują wtedy w wersji tunelowej, czyli z dodatkowym przejściem przez ścianę jak na zdjęciu poniżej:
 
Piece dostosowane są do ogrzewania saun o kubaturze od 6 do 40 m3. Każdy piec wyróżnia się prostotą i ponadczasowym wzornictwem wykonany z zastosowaniem technologii zapewniającej wydajniejsze i czystsze spalanie. Piece spełniają restrykcyjne wymagania europejskie odnośnie komory spalania i jest przyjazny dla środowiska.
 
Poniżej zdjęcia niektórych modeli piecy opalanych drewnem.
     
     
Pozostałe modele i informacje na zapytanie.

Najczęściej przeglądano

Oferujemy Państwu kilka rodzajów basenów kąpielowych- basenów gotowych stalowych, basenów polimerowych oraz betonowych. Każdy z tych basenów ma swój urok i każdy z nich wyróżnia się inną techniką. Dzięki współczesnej technologii, która w ciągu ostatnich lat osiągnęła bardzo wysoki poziom i dzięki producentom, którzy dokładają wszelkich starań, aby wykonać dobry...

Realizacje

Mapa dojazdu

Mapa dojazdu

Kontakt


Z.P.H.U. "Drew-Bas" s.c.
43-450 Ustroń, ul. J. Kreta 26

Tel: 33 854-76-47
Kom: 602-764-419
E-mail: drewbas@drewbas.pl