Z.P.H.U. "Drew-Bas" s.c. Kontakt

Wanny SPA

Oferta
Baseny
Sauny
Łaźnie parowe
Wanny SPA
Wanny z hydromasażem POOLSPA
Wanny SPA Novitek
Galeria zdjęć
Pliki do pobrania
RODO
Wanny SPA z hydromasażem to wspaniały relaks i odpoczynek. Specjalnie zaprojektowane i odpowiednio rozmieszczone dysze gwarantują masaż wszystkich partii ciała, rozluźnienie i odprężenie każdego dnia. Panel sterujący w wannach SPA pozwala na regulację siły masażu od delikatnego masażu perełkowego do silnego, mocno oddziałującego na mięśnie. Różne modele i wielkości, a także wyposażenie dodatkowe pozwolą wybrać odpowiednią dla Państwa wannę SPA. Nowoczesny system izolacji cieplnej sprawia, że są one idealnym rozwiązaniem także do ogrodu, gdzie będą Państwo mogli korzystać z wanny przez cały rok. Szczególnie na zewnątrz polecamy wanny SPA NOVITEK, które są stworzone głównie z myślą do montażu zewnętrznego i odporne na warunki atmosferyczne.
 
Dzięki połączeniu najbardziej zaawansowanych technologii i metod konstrukcyjnych oferujemy najlepszą jakość produktu z możliwością indywidualnej konfiguracji siedzisk., rozmieszczenia dysz. Każdy z systemów SPA został zaprojektowany mając na uwadze łatwość obsługi, wytrzymałość i długoletnie stosowanie bez konieczności konserwacji. Konfiguracja siedzisk w wannach SPA dotyczy tylko wanien LAMINEX.
 
Posiadamy także w naszym asortymencie środki chemiczne do pielęgnacji wody w wannach SPA.

Najczęściej przeglądano

Oferujemy Państwu kilka rodzajów basenów kąpielowych- basenów gotowych stalowych, basenów polimerowych oraz betonowych. Każdy z tych basenów ma swój urok i każdy z nich wyróżnia się inną techniką. Dzięki współczesnej technologii, która w ciągu ostatnich lat osiągnęła bardzo wysoki poziom i dzięki producentom, którzy dokładają wszelkich starań, aby wykonać dobry...

Realizacje

Mapa dojazdu

Mapa dojazdu

Kontakt


Z.P.H.U. "Drew-Bas" s.c.
43-450 Ustroń, ul. J. Kreta 26

Tel: 33 854-76-47
Kom: 602-764-419
E-mail: drewbas@drewbas.pl