Z.P.H.U. "Drew-Bas" s.c. Kontakt

Wanny SPA

Baseny
Sauny
Łaźnie parowe
Wanny SPA
Wanny z hydromasażem POOLSPA
Wanny SPA Novitek
Galeria zdjęć
Pliki do pobrania
RODO
Wanny SPA z hydromasażem to wspaniały relaks i odpoczynek. Specjalnie zaprojektowane i odpowiednio rozmieszczone dysze gwarantują masaż wszystkich partii ciała, rozluźnienie i odprężenie każdego dnia. Panel sterujący w wannach SPA pozwala na regulację siły masażu od delikatnego masażu perełkowego do silnego, mocno oddziałującego na mięśnie. Różne modele i wielkości, a także wyposażenie dodatkowe pozwolą wybrać odpowiednią dla Państwa wannę SPA. Nowoczesny system izolacji cieplnej sprawia, że są one idealnym rozwiązaniem także do ogrodu, gdzie będą Państwo mogli korzystać z wanny przez cały rok. Szczególnie na zewnątrz polecamy wanny SPA NOVITEK, które są stworzone głównie z myślą do montażu zewnętrznego i odporne na warunki atmosferyczne.
 
Dzięki połączeniu najbardziej zaawansowanych technologii i metod konstrukcyjnych oferujemy najlepszą jakość produktu z możliwością indywidualnej konfiguracji siedzisk., rozmieszczenia dysz. Każdy z systemów SPA został zaprojektowany mając na uwadze łatwość obsługi, wytrzymałość i długoletnie stosowanie bez konieczności konserwacji. Konfiguracja siedzisk w wannach SPA dotyczy tylko wanien LAMINEX.
 
Posiadamy także w naszym asortymencie środki chemiczne do pielęgnacji wody w wannach SPA.

Najczęściej przeglądano

Oferujemy Państwu baseny betonowe, wykonywane w kilku typach technologii. Zaletą basenów betonowych jest to, że mogą być wykonane w dowolnym wymiarze i kształcie, co pozwala na dostosowanie swojego wymarzonego basenu do swojego domu czy hotelu lub innego ośrodka. Producenci wykonują baseny z najnowszych i najlepszych surowców i materiałów, dzięki temu...

Realizacje

Mapa dojazdu

Mapa dojazdu

Kontakt

Godziny otwarcia

Pn.- Pt. 10:00 - 14:00
W pozostałych godzinach, tj. 08:00 - 10:00  oraz  14:00 - 16:00 pozostajemy do dyspozycji po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym.
UWAGA!!!
W dniu 31.05.2024 r. firma będzie nieczynna!

Z.P.H.U. "Drew-Bas" s.c.
43-450 Ustroń, ul. J. Kreta 26

Tel: 33 854-76-47
Kom: 602-764-419
E-mail: drewbas@drewbas.pl