Z.P.H.U. "Drew-Bas" s.c. Kontakt

Sauny parowe (ziołowe)

Baseny
Sauny
Sauny fińskie (suche)
Sauny parowe (ziołowe)
Kabiny infared
Akcesoria do saun
Łaźnie parowe
Wanny SPA
Galeria zdjęć
Pliki do pobrania
RODO
Sauny parowe /ziołowe/, zwane też parowymi wykonywane są w ten sam sposób co sauny suche. Wykonujemy je pod dowolny wymiar i kształt. Sauna mokra od suchej różni się wentylacją, która w saunie parowej musi być podłączona pod wentylację domową. Drugą różnicą między saunami jest piec. W tego typu saunach stosuje się piece dwufunkcyjne - z możliwością użytkowania sauny suchej i z możliwością użytkowania sauny parowej /piece są wyposażone w wytwornicę pary/. Podczas użytkowania sauny parowej włączony zostaje piec z opcją pary, natomiast po zakończeniu kąpieli piec przełącza się na opcję suchą, aby wysuszyć całą saunę. Temperatura w kąpieli mokrej wynosi ok. 45 - 65°C a wilgotność powietrza wynosi od 50 - 80%. W takiej saunie można przebywać do 30 minut.
   
Sauna ziołowa to nic innego jak sauna parowa tylko z dodatkiem esencji zapachowych, których możemy użyć we wszystkich rodzajach saun. Esencje zapachowe rozcieńcza się z wodą i polewa po kamieniach. Innym rozwiązaniem jest misa saunowa, do której można nalać wody z esencją i zawiesić nad piecem aby pod wpływem ciepła parowała.
   

Najczęściej przeglądano

Oferujemy Państwu baseny betonowe, wykonywane w kilku typach technologii. Zaletą basenów betonowych jest to, że mogą być wykonane w dowolnym wymiarze i kształcie, co pozwala na dostosowanie swojego wymarzonego basenu do swojego domu czy hotelu lub innego ośrodka. Producenci wykonują baseny z najnowszych i najlepszych surowców i materiałów, dzięki temu...

Realizacje

Mapa dojazdu

Mapa dojazdu

Kontakt

Godziny otwarcia

Pn.- Pt. 10:00 - 14:00
W pozostałych godzinach, tj. 08:00 - 10:00  oraz  14:00 - 16:00 pozostajemy do dyspozycji po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym.

Z.P.H.U. "Drew-Bas" s.c.
43-450 Ustroń, ul. J. Kreta 26

Tel: 33 854-76-47
Kom: 602-764-419
E-mail: drewbas@drewbas.pl