Z.P.H.U. "Drew-Bas" s.c. Kontakt

Wyroby solne

Baseny
Sauny
Sauny fińskie (suche)
Sauny parowe (ziołowe)
Kabiny infared
Akcesoria do saun
Piece elektryczne
Piece dwufunkcyjne
Piece opalane drewnem
Oświetlenie
Wyroby solne
Sterowniki zewnętrzne
Promienniki podczerwieni
Esencje zapachowe
Balie i wanny
Akcesoria drobne
Łaźnie parowe
Wanny SPA
Galeria zdjęć
Pliki do pobrania
RODO
 
CEGŁY SOLNE
Oferujemy cegły solne, które uatrakcyjnią wygląd sauny. Dużą zaletą cegieł solnych jest dowolna możliwość kombinacji ich układania. Można nimi wyłożyć ściany sauny czy gdzieniegdzie wstawić kilka cegieł. Sól himalajska z jakiej cegły są wykonane jest najczystszą solą ziemi, zawiera kilkadziesiąt minerałów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania każdego organizmu. Pozwala na łatwiejsze oddychanie, jonizuje powietrze, usuwa zanieczyszczenia i alergeny. Wykorzystanie cegieł z soli himalajskiej w saunie, łaźni parowej czy grocie solnej, nadaje pomieszczeniu niepowtarzalny klimat, a dzięki podświetleniu można uzyskać dodatkowy, niesamowity efekt wizualny.

Każda cegła jest inna pod względem kolorystyki, struktury i układu złoża soli.
 
 


Poniżej zdjęcia z naszych realizacji:
 
 

Najczęściej przeglądano

Oferujemy Państwu baseny betonowe, wykonywane w kilku typach technologii. Zaletą basenów betonowych jest to, że mogą być wykonane w dowolnym wymiarze i kształcie, co pozwala na dostosowanie swojego wymarzonego basenu do swojego domu czy hotelu lub innego ośrodka. Producenci wykonują baseny z najnowszych i najlepszych surowców i materiałów, dzięki temu...

Realizacje

Mapa dojazdu

Mapa dojazdu

Kontakt

Godziny otwarcia

Pn.- Pt. 10:00 - 14:00
W pozostałych godzinach, tj. 08:00 - 10:00  oraz  14:00 - 16:00 pozostajemy do dyspozycji po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym.

Z.P.H.U. "Drew-Bas" s.c.
43-450 Ustroń, ul. J. Kreta 26

Tel: 33 854-76-47
Kom: 602-764-419
E-mail: drewbas@drewbas.pl