Z.P.H.U. "Drew-Bas" s.c. Kontakt

Sauny fińskie (suche)

Oferta
Baseny
Sauny
Sauny fińskie (suche)
Sauny parowe (ziołowe)
Kabiny infared
Akcesoria do saun
Łaźnie parowe
Wanny SPA
Galeria zdjęć
Pliki do pobrania
RODO
Sauna sucha jest wykonywana z elementów w postaci paneli o konstrukcji klejonego i skręcanego szkieletu z izolacją cieplną wełną mineralną, ekranem termicznym i przeciwwilgociowym w postaci folii aluminiowej. Wyposażone w odpowiedni system wentylacji nawiewno- wywiewnej pozwalają na nadzwyczajny komfort w czasie kąpieli. Elementy te wykładane są boazerią ze specjalnie selekcjonowanego świerka skandynawskiego, sosny bezsęcznej, jodły kanadyjskiej, osiki, osiki termo czy też cedru kanadyjskiego. Ławki, oparcia, podgłówki, osłony, czyli wszystkie elementy mające kontakt z ciałem wykonane są z drewna tropikalnego „abachi” /nienagrzewającego się/. Drzwi wykonywane są z tafli szklanej - parsol brąz sekurit- 8 mm na okuciach fińskich.
 
Do budowanych kabin posiadamy duży wybór piecy poczynając od piecy standardowych z wbudowanym sterownikiem i prostym wykonaniem, poprzez piece ekskluzywne z różnymi opcjami sterowania do generatorów pary umożliwiających zażywanie sauny suchej, parowej lub ziołowej.
Sauna sucha to kąpiel podczas której przebywa się w pomieszczeniu rozgrzanym do temperatury od 80- 100 °C, o wilgotności 5- 10%. Tak wysoką temperaturę uzyskuje się dzięki piecowi, który rozgrzewa się do 40 minut a uzyskane ciepło utrzymują kamienie. W saunie można chwilowo zwilżyć powietrze poprzez polanie kamieni wodą. W saunie suchej przebywa się do 15 minut. W kabinie można leżeć lub siedzieć na dolnym lub górnym poziome ławek.

Najczęściej przeglądano

Oferujemy Państwu kilka rodzajów basenów kąpielowych- basenów gotowych stalowych, basenów polimerowych oraz betonowych. Każdy z tych basenów ma swój urok i każdy z nich wyróżnia się inną techniką. Dzięki współczesnej technologii, która w ciągu ostatnich lat osiągnęła bardzo wysoki poziom i dzięki producentom, którzy dokładają wszelkich starań, aby wykonać dobry...

Realizacje

Mapa dojazdu

Mapa dojazdu

Kontakt


Z.P.H.U. "Drew-Bas" s.c.
43-450 Ustroń, ul. J. Kreta 26

Tel: 33 854-76-47
Kom: 602-764-419
E-mail: drewbas@drewbas.pl