Z.P.H.U. "Drew-Bas" s.c. Kontakt

Balie i wanny

Baseny
Sauny
Sauny fińskie (suche)
Sauny parowe (ziołowe)
Kabiny infared
Akcesoria do saun
Piece elektryczne
Piece dwufunkcyjne
Piece opalane drewnem
Oświetlenie
Wyroby solne
Sterowniki zewnętrzne
Promienniki podczerwieni
Esencje zapachowe
Balie i wanny
Akcesoria drobne
Łaźnie parowe
Wanny SPA
Galeria zdjęć
Pliki do pobrania
RODO
Po gorącej kąpieli w saunie należy schłodzić się od stóp w kierunku głowy. Dlatego też polecamy balie /wanny/ do sauny KAMBALA z pełnym systemem przelewowym /mechanizm z pokrętłem/. Balia posiada wyprofilowane siedzisko. Standardowo wyposażone jest
w schodki drewniane. Balia jest pokryta specjalnym lakierem wewnątrz i na zewnątrz co zapewnia jej długotrwałą szczelność i ochronę drewna.
Inne rodzaje balii na zapytanie.
 

Oferujemy także wiaderka prysznicowe wykonane z kambali. Wiaderko wymaga doprowadzenia zimnej wody do miejsca gdzie będzie zamontowane. Po wylaniu wody z wiaderka napełnia się automatycznie.
 

Najczęściej przeglądano

Oferujemy Państwu baseny betonowe, wykonywane w kilku typach technologii. Zaletą basenów betonowych jest to, że mogą być wykonane w dowolnym wymiarze i kształcie, co pozwala na dostosowanie swojego wymarzonego basenu do swojego domu czy hotelu lub innego ośrodka. Producenci wykonują baseny z najnowszych i najlepszych surowców i materiałów, dzięki temu...

Realizacje

Mapa dojazdu

Mapa dojazdu

Kontakt

Godziny otwarcia

Pn.- Pt. 10:00 - 14:00
W pozostałych godzinach, tj. 08:00 - 10:00  oraz  14:00 - 16:00 pozostajemy do dyspozycji po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym.
UWAGA!!!
W dniu 31.05.2024 r. firma będzie nieczynna!

Z.P.H.U. "Drew-Bas" s.c.
43-450 Ustroń, ul. J. Kreta 26

Tel: 33 854-76-47
Kom: 602-764-419
E-mail: drewbas@drewbas.pl