Z.P.H.U. "Drew-Bas" s.c. Kontakt

Sterowniki zewnętrzne

Baseny
Sauny
Sauny fińskie (suche)
Sauny parowe (ziołowe)
Kabiny infared
Akcesoria do saun
Piece elektryczne
Piece dwufunkcyjne
Piece opalane drewnem
Oświetlenie
Sterowniki zewnętrzne
Promienniki podczerwieni
Esencje zapachowe
Balie i wanny
Akcesoria drobne
Łaźnie parowe
Wanny SPA
Galeria zdjęć
Pliki do pobrania
RODO
Sterowniki NEXEN

Oferujemy sterowniki firmy NEXEN przeznaczone do sterowania piecami elektrycznymi w saunach suchych, promiennikami podczerwieni w kabinach infrared oraz generatorami pary w łaźniach parowych.
Sterowniki współpracują z dowolnymi piecami wymagającymi sterowania zewnętrznego.

Dodatkowo sterowniki umożliwiają sterowanie:
- oświetleniem sauny
- dozowaniem aromaterpii
- wentylatorem wyciągowym
 
Sterowniki są urządzeniami uniwersalnymi, typ sterowanej sauny wybierany jest w trakcie instalacji. Kolor sterowników beżowy lub grafitowo- czarny.
 
Sterowniki KENTRONIC

Oferujemy również sterowniki firmy KECTRONIC:
 
KS-341- sterownik steruje pracą sauny suchej lub kabiny infrared. Sterownik umożliwia włączanie i wyłączanie pieca, nastawianie żądanej temperatury oraz podłączenie oświetlenia. Możliwość bezpośredniego sterowania obciążeń o mocy do 12kW. W komplecie czujnik temperatury.
 
SPP5-E- sterownik przeznaczony jest do sterowania pracą elektrycznego pieca sauny. W podstawowej wersji umożliwia stabilizację temperatury w kabinie, włączanie i wyłączanie pieca sauny według zaprogramowanych czasów, sterowanie ręczne i programowe wentylatora nawiewu, sterowanie oświetleniem oraz pełną kontrolę pracy sauny. Przeznaczony jest do zabudowy na zewnątrz kabiny. W komplecie czujnik temperatury.
 

Najczęściej przeglądano

Oferujemy Państwu baseny betonowe, wykonywane w kilku typach technologii. Zaletą basenów betonowych jest to, że mogą być wykonane w dowolnym wymiarze i kształcie, co pozwala na dostosowanie swojego wymarzonego basenu do swojego domu czy hotelu lub innego ośrodka. Producenci wykonują baseny z najnowszych i najlepszych surowców i materiałów, dzięki temu...

Realizacje

Mapa dojazdu

Mapa dojazdu

Kontakt


Z.P.H.U. "Drew-Bas" s.c.
43-450 Ustroń, ul. J. Kreta 26

Tel: 33 854-76-47
Kom: 602-764-419
E-mail: drewbas@drewbas.pl