Z.P.H.U. "Drew-Bas" s.c. Kontakt

Przykrycia basenowe

Baseny
Baseny murowane (betonowe)
Zadaszenia basenowe
Akcesoria basenowe
Folie basenowe
Filtry piaskowe i pompy
Wyposażenie niecki basenowej
Atrakcje wodne
Ogrzewanie basenu
Automaty dozujące
Przykrycia basenowe
Kamienie brzegowe
Uzdatnianie wody basenowej
Czyszczenie basenu
Sauny
Łaźnie parowe
Wanny SPA
Galeria zdjęć
Pliki do pobrania
RODO
Przykrycia basenowe są wykonywane z różnych materiałów w zależności do czego przykrycie ma służyć. W ofercie posiadamy przykrycia letnie i zimowe.

FOLIA SOLARYCZNA
Jest to przykrycie basenowe wykonane z niebieskiej, sztywnej folii LDPE o grubości 400 mikron. Folia posiada pęcherzyki powietrza, które zapobiegają utracie ciepła, zapobiega parowaniu wody z basenu a nawet ogrzewa wodę. Folię rozkłada się na lustrze wody przez co zmniejsza ryzyko dostawania się zanieczyszczeń do wody. Folia dostarczana jest w formie prostokątna, którą można bez problemu dociąć do basenu np. okrągłego czy owalnego. Folię stosuje się zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Folią tą można przykryć basen czy jacuzzi w środku domu by zapobiec parowaniu wody. Do folii można zakupić również rolkę zwijającą, którą montuje się na stałe lub stawia się na brzegu basenu na kółkach, z którą można odjechać poza basen. Tym sposobem z przykryciem poradzi sobie tylko jedna osoba.
     
     
Żaluzja basenowa
 
Żaluzja basenowa to jedna z najbardziej efektywnych i ekskluzywnych przykryć do basenu. Wykonywana jest z bardzo dobrej jakości materiałów, które są dobierane specjalnie dla użytku do basenów i odporne są na środki chemiczne. Żaluzja jest przeznaczona dla basenów krytych, na hali czy w domu. Również jak folia solarna zapobiega parowaniu wody. Żaluzja jest pokrywą pływającą po wodzie, także nie ma konieczności montowania specjalnych podtrzymujących profili. Do rozwijania i zwijania żaluzji stosuje się rolki elektryczne nadwodne lub podwodne. Bez nich ręczne zwijanie i rozwijanie jest niemożliwe, ze względu na dużą wagę.

Żaluzja występuje w kolorze białym lub w kolorach jak poniżej:
PRZYKRYCIE ZIMOWE
Przykrycie zimowe to pokrywa z mocnej folii, która jest szyta na miarę basenu. Montowana jest za pomocą zaczepów lub linki i zaciągana przez basen. Wymiary folii są zależna od zamontowania basenu, czy jest na równo z ziemią czy wystaje ponad grunt.
Z tego samego materiału szyte są pokrowce na pompy ciepła.

Najczęściej przeglądano

Oferujemy Państwu baseny betonowe, wykonywane w kilku typach technologii. Zaletą basenów betonowych jest to, że mogą być wykonane w dowolnym wymiarze i kształcie, co pozwala na dostosowanie swojego wymarzonego basenu do swojego domu czy hotelu lub innego ośrodka. Producenci wykonują baseny z najnowszych i najlepszych surowców i materiałów, dzięki temu...

Realizacje

Mapa dojazdu

Mapa dojazdu

Kontakt

Godziny otwarcia

Pn.- Pt. 10:00 - 14:00
W pozostałych godzinach, tj. 08:00 - 10:00  oraz  14:00 - 16:00 pozostajemy do dyspozycji po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym.
UWAGA!!!
W dniu 31.05.2024 r. firma będzie nieczynna!

Z.P.H.U. "Drew-Bas" s.c.
43-450 Ustroń, ul. J. Kreta 26

Tel: 33 854-76-47
Kom: 602-764-419
E-mail: drewbas@drewbas.pl