Z.P.H.U. "Drew-Bas" s.c. Kontakt

Kamienie brzegowe

Oferta
Baseny
Baseny murowane (betonowe)
Zadaszenia basenowe
Akcesoria basenowe
Folie basenowe
Filtry piaskowe i pompy
Wyposażenie niecki basenowej
Atrakcje wodne
Ogrzewanie basenu
Automaty dozujące
Przykrycia basenowe
Kamienie brzegowe
Uzdatnianie wody basenowej
Czyszczenie basenu
Sauny
Łaźnie parowe
Wanny SPA
Galeria zdjęć
Pliki do pobrania
RODO
KAMIEŃ SAHARA
 
Kamień brzegowy SAHARA dostępny jest w kolorze piaskowym, który w ostatnich latach zyskał duża popularność. Dzięki różnym kształtom i rozmiarom kamieni z łatwością można dopasować je do każdego kształtu basenu. Wykonane z naturalnego kruszonego kamienia, zapewnią piękny wygląd basenu jak i niepowtarzalną aranżację ogrodu. Niezwykle oryginalny, trwały i odporny na zabrudzenia kamień.

KAMIEŃ BORDO I GOBI
Kamienie „Bordo” i „Gobi” wykonane są z mieszanki marmuru, betonu i pigmentu. Odporne na wysokie i bardzo niskie temperatury (Certyfikat Odporności). Innowacyjna technologia wykonania, wysokiej jakości materiały i perfekcyjne wykonanie pozwolą Ci użytkować obrzeże basenu przez wiele lat. Dzięki odpowiedniej grubości kamieni są one niezniszczalne, nie ma żadnego ryzyka ich połamania.
Kamień GOBI biały
Kamień BORDO (biały)
Kamień BORDO (różowy, ceglany, szary)

 

Najczęściej przeglądano

Oferujemy Państwu kilka rodzajów basenów kąpielowych- basenów gotowych stalowych, basenów polimerowych oraz betonowych. Każdy z tych basenów ma swój urok i każdy z nich wyróżnia się inną techniką. Dzięki współczesnej technologii, która w ciągu ostatnich lat osiągnęła bardzo wysoki poziom i dzięki producentom, którzy dokładają wszelkich starań, aby wykonać dobry...

Realizacje

Mapa dojazdu

Mapa dojazdu

Kontakt


Z.P.H.U. "Drew-Bas" s.c.
43-450 Ustroń, ul. J. Kreta 26

Tel: 33 854-76-47
Kom: 602-764-419
E-mail: drewbas@drewbas.pl