Z.P.H.U. "Drew-Bas" s.c. Kontakt

Folie basenowe

Baseny
Baseny murowane (betonowe)
Zadaszenia basenowe
Akcesoria basenowe
Folie basenowe
Filtry piaskowe i pompy
Wyposażenie niecki basenowej
Atrakcje wodne
Ogrzewanie basenu
Automaty dozujące
Przykrycia basenowe
Kamienie brzegowe
Uzdatnianie wody basenowej
Czyszczenie basenu
Sauny
Łaźnie parowe
Wanny SPA
Galeria zdjęć
Pliki do pobrania
RODO
W podstawowym zestawie każdy basen stalowy ma folię niebieską 0,6 mm. Można jednak za dopłatą zamówić go z folią w innym kolorze.

Poniżej przedstawiamy przykładowy wybór folii do basenów stalowych:
Baseny betonowe/murowane/ można wyłożyć folią Alkorplan 2000 ® lub folią Alkorplan 3000 ®. Folie Alkorplan /wykładzina/ to wygładzone folie z plastyfikowanego polichlorku winylu /PCV-P/ z dwoma warstwami PVC i wkładem poliestrowym. Membrany te nadają się bez względu na formę, wielkość i strukturę do wyściełania wszystkich niecek basenowych. Alkorplan 2000 ® jest pokryta dwoma warstwami akrylu, a Alkorplan 3000 ® posiada trzy warstwy. Wykładzina składa się z dwóch termicznie zespolonych ze sobą warstw PCW, pomiędzy którymi znajduje się wkład włókna poliestrowego. Powstaje w ten sposób wykładzina o grubości 1,5 mm niezwykłej wytrzymałości. Pokryta akrylem powierzchnia sprawia, że jest to super uszczelnienie.
Oferujemy również wkłady foliowe (worki) do basenów o dowolnych wymiarach, na baseny o dowolnym kształcie. Idealne rozwiązanie zapewniające szybki i sprawny montaż folii. Folie dostępne są w wielu kolorach. Można też zamówić folię ze ścianą w jednym kolorze, a dno w innym kolorze. Wkład foliowy zawiesza się na specjalnym profilu.

Folie basenowe są bardzo wysokiej jakości i służą nawet kilkanaście lat. Po długoletnim użytkowaniu, gdy folia nie jest już taka jak nowa istnieje możliwość jej wymiany.  Nie jest to jednak wynikiem złej folii ale spowodowane promieniowaniem UV oraz środkami chemicznymi stosowanymi do uzdatniania wody. By wymienić folię nie ma potrzeby rozkopywania basenu, kucia murów itd.

Folie są mocowane na specjalnych profilach do zawieszania folii, dzięki którym folie zmienić można bardzo szybko:
1. Wypuszcza się całkowicie wodę z basenu;
2. Zdejmuje się starą folię;
3. Jeśli istnieje taka potrzeba wymienia się również profile do zawieszania folii i fliseline;
4. Zawiesza się nową folię oraz równocześnie nalewa się do basenu wodę i prostuje się folię.
 
W przypadku basenów betonowych, które mają czasem różny kształt, folię zgrzewa się na miejscu. Po zgrzaniu całej foli basen napełnia się wodą.

Najczęściej przeglądano

Oferujemy Państwu baseny betonowe, wykonywane w kilku typach technologii. Zaletą basenów betonowych jest to, że mogą być wykonane w dowolnym wymiarze i kształcie, co pozwala na dostosowanie swojego wymarzonego basenu do swojego domu czy hotelu lub innego ośrodka. Producenci wykonują baseny z najnowszych i najlepszych surowców i materiałów, dzięki temu...

Realizacje

Mapa dojazdu

Mapa dojazdu

Kontakt


Z.P.H.U. "Drew-Bas" s.c.
43-450 Ustroń, ul. J. Kreta 26

Tel: 33 854-76-47
Kom: 602-764-419
E-mail: drewbas@drewbas.pl