Z.P.H.U. "Drew-Bas" s.c. Kontakt

Wyposażenie niecki basenowej

Baseny
Baseny murowane (betonowe)
Zadaszenia basenowe
Akcesoria basenowe
Folie basenowe
Filtry piaskowe i pompy
Wyposażenie niecki basenowej
Atrakcje wodne
Ogrzewanie basenu
Automaty dozujące
Przykrycia basenowe
Kamienie brzegowe
Uzdatnianie wody basenowej
Czyszczenie basenu
Sauny
Łaźnie parowe
Wanny SPA
Galeria zdjęć
Pliki do pobrania
RODO
Każdy basen by działał sprawnie i woda była krystalicznie czysta musi być wyposażony
w odpowiedni osprzęt, taki jak dysze, skimmery, lampy basenowe, itd. Wszystkie elementy można dopasować materiałowo, jakościowo i kolorystycznie. Elementy te są wykonywane
z białego tworzywa, brąz lub nierdzewni.
  Seria BRONZE EDITION  
  Seria WHITE DE LUX EDITION  
     
     
Seria WHITE STEEL EDITION
   
   
W ofercie posiadamy również elementy instalacji niecki z firmy PRAHER.
Dostępne są także części zapasowe do wszystkich elementów, np. pokrywy skimmerów, klapki, ramki, kołnierze dyszy, części do lampy itp.


Oświetlenie basenu LED

Lampy podwodne są ważnym elementem dekoracyjnym basenu. Oświetlenie dodaje mu wiele uroku oraz pozwala cieszyć się przyjemnością kąpieli nawet po zmroku. Gdy siedzi się na tarasie oświetlenie podwodne jest ładne, rozjaśni nie tylko wodę, ale też ogród.
Nowym sposobem na oświetlenie basenu lub wanny z hydromasażem to lampy z diodami LED, które w przepiękny sposób rozświetlają toń wody.
Szczególnymi zaletami tego oświetlenia jest bardzo długa żywotność żarówek, nie ma żadnych czynności obsługowych, żadnych termicznych problemów związany z nagrzewaniem się żarówek. Lampy dobierane są odpowiednio do wielkości basenu i żądanego efektu. Lampy wielokolorowe LED zmieniają kolory i występują też w wersji z pilotem.

Poniżej zdjęcia basenów z oświetleniem LED.

Wyposażenie dodatkowe

Basen można wyposażyć w drabinkę nierdzewną lub schody. W zależności od rodzaju basenu. Schody do basenu betonowego można wylać z betonu a następie wyłożyć folią basenową tak jak nieckę basenową lub założyć drabinkę nierdzewną. W basenach stalowych montuje się drabinkę nierdzewną, które występują w różnych modelach. Schody można wykonać różnego kształtu na zewnątrz czy wewnątrz basenu.

Najczęściej przeglądano

Oferujemy Państwu baseny betonowe, wykonywane w kilku typach technologii. Zaletą basenów betonowych jest to, że mogą być wykonane w dowolnym wymiarze i kształcie, co pozwala na dostosowanie swojego wymarzonego basenu do swojego domu czy hotelu lub innego ośrodka. Producenci wykonują baseny z najnowszych i najlepszych surowców i materiałów, dzięki temu...

Realizacje

Mapa dojazdu

Mapa dojazdu

Kontakt

Godziny otwarcia

Pn.- Pt. 10:00 - 14:00
W pozostałych godzinach, tj. 08:00 - 10:00  oraz  14:00 - 16:00 pozostajemy do dyspozycji po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym.

Z.P.H.U. "Drew-Bas" s.c.
43-450 Ustroń, ul. J. Kreta 26

Tel: 33 854-76-47
Kom: 602-764-419
E-mail: drewbas@drewbas.pl