Z.P.H.U. "Drew-Bas" s.c. Kontakt

Filtry piaskowe i pompy

Baseny
Baseny murowane (betonowe)
Zadaszenia basenowe
Akcesoria basenowe
Folie basenowe
Filtry piaskowe i pompy
Wyposażenie niecki basenowej
Atrakcje wodne
Ogrzewanie basenu
Automaty dozujące
Przykrycia basenowe
Kamienie brzegowe
Uzdatnianie wody basenowej
Czyszczenie basenu
Sauny
Łaźnie parowe
Wanny SPA
Galeria zdjęć
Pliki do pobrania
RODO
Woda w basenie kąpielowym musi być filtrowana, ponieważ bez tego szybko stanie się mętna i brudna. Podczas korzystania z basenu do wody dostają się różne zanieczyszczenia (włosy, tłuszcz, pot, skóra itp.) stanowiące doskonałą pożywkę dla drobnoustrojów. Wszystkie te materiały muszą być usunięte z wody przez filtrowanie. Do basenów kąpielowych powinno się montować filtry piaskowe. Tylko one filtrują wodę w prawidłowy sposób. Filtry basenowe wykonywane są z poliestru, polietylenu lub stali nierdzewnej. Do każdego filtra piaskowego montuje się specjalną pompę ssąco- tłoczącą, pobierającą wodę z basenu, która po przejściu przez warstwę piasku jest tłoczona z powrotem do basenu. Wkład filtra tworzy piasek kwarcowy w odpowiednich frakcjach i czystości.
Zestawy filtrujące dobiera się do pojemności basenu.
Filtry występują w wersjach do użytku prywatnego oraz do użytku publicznego /filtry te mają dno krzyżowe lub dyszowe, wysokie złoże piasku/.
Pompy basenowe wykonane są z tworzywa, brązu lub żeliwa. Pompy wyposażone są w łapacz włókien /prefiltr/, wychwytujący różne drobne elementy /takie jak włosy, liście czy owady, które mogą przedostać się do pompy przez skimmer/, chroniąc wirnik pompy przed uszkodzeniem.
Nasza Firma wykonuje również usługi związane z wymianą piasku lub naprawą pompy /przewijanie silnika, wymiana wirnika, uszczelniaczy czy łożysk/.
Istnieje możliwość zamawiania części zapasowych do filtrów i do pomp.
 
Galeria zestawów filtracyjnych w basenach prywatnych
Galeria zastawów filtracyjnych w basenach publicznych

Najczęściej przeglądano

Oferujemy Państwu baseny betonowe, wykonywane w kilku typach technologii. Zaletą basenów betonowych jest to, że mogą być wykonane w dowolnym wymiarze i kształcie, co pozwala na dostosowanie swojego wymarzonego basenu do swojego domu czy hotelu lub innego ośrodka. Producenci wykonują baseny z najnowszych i najlepszych surowców i materiałów, dzięki temu...

Realizacje

Mapa dojazdu

Mapa dojazdu

Kontakt

Godziny otwarcia

Pn.- Pt. 10:00 - 14:00
W pozostałych godzinach, tj. 08:00 - 10:00  oraz  14:00 - 16:00 pozostajemy do dyspozycji po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym.

Z.P.H.U. "Drew-Bas" s.c.
43-450 Ustroń, ul. J. Kreta 26

Tel: 33 854-76-47
Kom: 602-764-419
E-mail: drewbas@drewbas.pl