Z.P.H.U. "Drew-Bas" s.c. Kontakt

Atrakcje wodne

Oferta
Baseny
Baseny murowane (betonowe)
Zadaszenia basenowe
Akcesoria basenowe
Folie basenowe
Filtry piaskowe i pompy
Wyposażenie niecki basenowej
Atrakcje wodne
Ogrzewanie basenu
Automaty dozujące
Przykrycia basenowe
Kamienie brzegowe
Uzdatnianie wody basenowej
Czyszczenie basenu
Sauny
Łaźnie parowe
Wanny SPA
Galeria zdjęć
Pliki do pobrania
RODO
Doskonałe atrakcje wodne stanowią urządzenia masażu wodnego. Dają one możliwość relaksującego i leczniczego masażu wodnego, kąpieli z falami i pęcherzykami powietrza, pływania pod prąd wodny. Każde z tych urządzeń jest montowane na ścianie basenu na stałe. Do masażu wodnego potrzebna jest również potrzebna pompa , która montowana jest poza basenem w suchym miejscu, gdzie nie będzie narażona na kontakt z wodą.

Oferujemy:
  • Urządzenia do masażu wodnego montowane w ścianie basenu lub zawieszane na ścianie. Nadają się do wszystkich rodzajów basenów. Stanowią doskonałą atrakcję dając możliwość masażu, kąpieli z falami i pęcherzykami powietrza, pływania pod prąd wodny.

  • Wylewki dające silne strumienie wody. Niezależnie od rodzaju wylewki  zawsze będziecie mieli Państwo do czynienia z silnym masażem, atrakcyjnym też wizualnie. Wylewki wykonane są z najlepszego rodzaju stali nierdzewnej, charakteryzującej się bardzo dużą trwałością i elegancją.
  • Prysznice solaryczne
  • Prysznice strumieniowe stanowią wyjątkową i niezwykłą atrakcję każdego basenu.

Najczęściej przeglądano

Przykrycia basenowe są wykonywane z różnych materiałów w zależności do czego przykrycie ma służyć. W ofercie posiadamy przykrycia letnie i zimowe. FOLIA SOLARYCZNA Jest to przykrycie basenowe wykonane z niebieskiej, sztywnej folii LDPE o grubości 400 mikron. Folia posiada pęcherzyki powietrza, które zapobiegają utracie ciepła, zapobiega parowaniu wody z basenu a nawet...

Realizacje

Mapa dojazdu

Mapa dojazdu

Kontakt


Z.P.H.U. "Drew-Bas" s.c.
43-450 Ustroń, ul. J. Kreta 26

Tel: 33 854-76-47
Kom: 602-764-419
E-mail: drewbas@drewbas.pl