Z.P.H.U. "Drew-Bas" s.c. Kontakt

Baseny murowane (betonowe)

Oferta
Baseny
Baseny murowane (betonowe)
Zadaszenia basenowe
Akcesoria basenowe
Sauny
Łaźnie parowe
Wanny SPA
Galeria zdjęć
Pliki do pobrania
RODO
Szczególną zaletą basenów betonowych jest to, że mogą być wykonane w dowolnym kształcie i dowolnym wymiarze. Klienci mają możliwość dokonania samodzielnego wybory co do wyglądu swojego basenu, który łatwiej niż baseny stalowe mogą wkomponować do swojego domu czy ogrodu. Basen betonowy to posadzka wylana z betonu oraz ściany basenu wylane z betonu lub murowane z bloczków betonowych czy też pustaków szalunkowych. Prace budowlane można wykonać we własnym zakresie lub zwrócić się do firmy budowlanej.
Kiedy niecka basenu jest gotowa wygładza się jej wnętrze specjalnym klejem mrozoodpornym na gładko, przykręca się specjalne profile do zawieszania folii i wykłada się folią basenową o grubości 0,78 mm. Baseny tego typu można również wyłożyć folią basenową 1,5 mm. Kolory folii dostępne w kategorii Akcesoria a następnie folie basenowe. Baseny wyposaża się w niezbędny osprzęt i wyposażenie specjalne dla basenów betonowych. Basen można wykonać w wersji ze skimmerami, rynną przelewową lub z przelewem na jednej ze ścian basenu.
Baseny betonowe wyłożone folią 1,5 mm poniżej.
 

Najczęściej przeglądano

Oferujemy Państwu kilka rodzajów basenów kąpielowych- basenów gotowych stalowych, basenów polimerowych oraz betonowych. Każdy z tych basenów ma swój urok i każdy z nich wyróżnia się inną techniką. Dzięki współczesnej technologii, która w ciągu ostatnich lat osiągnęła bardzo wysoki poziom i dzięki producentom, którzy dokładają wszelkich starań, aby wykonać dobry...

Realizacje

Mapa dojazdu

Mapa dojazdu

Kontakt


Z.P.H.U. "Drew-Bas" s.c.
43-450 Ustroń, ul. J. Kreta 26

Tel: 33 854-76-47
Kom: 602-764-419
E-mail: drewbas@drewbas.pl