Z.P.H.U. "Drew-Bas" s.c. Kontakt

Akcesoria do Wanien SPA

Baseny
Sauny
Łaźnie parowe
Wanny SPA
Wanny z hydromasażem POOLSPA
Wanny SPA Novitek
Wanna HALTI
Wanna LEVI
Wanna OLOS UUTUS
Wanna SAANA
Wanna PALLAS
Wanna ROPI
Akcesoria do Wanien SPA
Galeria zdjęć
Pliki do pobrania
RODO
SYSTEM NAGŁOŚNIENIA
 
Czy lubisz słuchać muzyki i doceniasz jej relaksujący efekt? Jeśli tak, to wbudowany system nagłośnienia stereo jest przeznaczony właśnie dla Ciebie! System stereo przeznaczony do użytku basenowego jest oparty na amerykańskich produktach firmy Poly Planar, które zostały zaprojektowane specjalnie z przeznaczeniem do wanien zewnętrznych. System został wyposażony w moduł Bluetooth - posiada własny wzmacniacz, głośniki i wodoodporny panel sterujący. Możesz posłuchać ulubionej muzyki ze swojego telefonu lub komputera. 
POKRYWA I MECHANIZM POKRYWY
 
Wanny Novitek są wyposażone w 12 cm grubości pokrywę, która utrzymuje ciepłą wodę dłużej oraz pozwala na bardziej efektywne wykorzystanie energii. Mechanizmy pokrywy jest dodatkowym akcesorium, które pozwala na łatwiejsze operowanie pokrywą oraz jej lepszą ochronę.
 
 
SCHODY SPA
 
Schody SPA ułatwiają wchodzenie i wychodzenie z wanny. Odporne na warunki atmosferyczne, dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej.
 
DODATKOWE OGRZEWANIE
 
Jako wyposażenie dodatkowe dostępna jest 3 kW grzałka, która wyśmienicie sprawdza się w domkach letniskowych, gdzie temperatura wody musi szybko wzrosnąć. Jest także rekomendowana w miejscach, gdzie warunki pogodowe są zimniejsze, niż gdzie indziej.ESENCJE ZAPACHOWE DO JACUZZI

Aby umilić sobie pobyt w wannie SPA oferujemy esencje zapachowe do jacuzzi, które dodaje się bezpośrednio do jacuzzi odpowiednio do intensywności zapachu.
Dostępne zapachy to: świerk, brzoza, cytryna- pomarańcz, polarna noc, classic, fantazja, róża, zielona cytrynka, rumianek, brzoskwinia- mandarynka.
Pojemność olejków 200 ml oraz 1 L.


 

Najczęściej przeglądano

Oferujemy Państwu baseny betonowe, wykonywane w kilku typach technologii. Zaletą basenów betonowych jest to, że mogą być wykonane w dowolnym wymiarze i kształcie, co pozwala na dostosowanie swojego wymarzonego basenu do swojego domu czy hotelu lub innego ośrodka. Producenci wykonują baseny z najnowszych i najlepszych surowców i materiałów, dzięki temu...

Realizacje

Mapa dojazdu

Mapa dojazdu

Kontakt

Godziny otwarcia

Pn.- Pt. 10:00 - 14:00
W pozostałych godzinach, tj. 08:00 - 10:00  oraz  14:00 - 16:00 pozostajemy do dyspozycji po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym.
UWAGA!!!
W dniu 31.05.2024 r. firma będzie nieczynna!

Z.P.H.U. "Drew-Bas" s.c.
43-450 Ustroń, ul. J. Kreta 26

Tel: 33 854-76-47
Kom: 602-764-419
E-mail: drewbas@drewbas.pl