Z.P.H.U. "Drew-Bas" s.c. Kontakt

Akcesoria do Wanien SPA

Baseny
Sauny
Łaźnie parowe
Wanny SPA
Wanny z hydromasażem POOLSPA
Wanna JANETTE
Wanna NATALIE
Wanna OCTAVIA
Wanna OLIVIA
Wanna SUNFLOWER
Wanna VESTA
Wanna VICTORIA
Akcesoria do Wanien SPA
Wanna MILA
Wanny SPA Novitek
Galeria zdjęć
Pliki do pobrania
RODO
STEROWANIE WANNĄ

W standardowym wyposażeniu wanien SPA proponujemy prosty w obsłudze panel sterujący, który posiada wszystkie potrzebne funkcje prawidłowego funkcjonowania każdego SPA.
 
DYSZE

Wanny wyposażane są w specjalne dysze, umożliwiające masaż różnego rodzaju- masaż relaksacyjny, regenerujący, głęboki masaż szkieletowy lub też silny masaż energetyzujący. Dysze dobierane są indywidualnie pod klienta.
 
ESENCJE ZAPACHOWE DO JACUZZI

Aby umilić sobie pobyt w wannie SPA oferujemy esencje zapachowe do jacuzzi, które dodaje się bezpośrednio do jacuzzi odpowiednio do intensywności zapachu.
Dostępne zapachy to: świerk, brzoza, cytryna- pomarańcz, polarna noc, classic, fantazja, róża, zielona cytrynka, rumianek, brzoskwinia- mandarynka.
Pojemność olejków 200 ml oraz 1 L.
 
OŚWIETLENIE WANNY SPA

Wannę SPA można oświetlić zwykłą lampką LED białą lub kolorową. Jednak najefektywniejszym oświetleniem jest zestaw światłowodowy specjalny do wanien SPA- RUBEN DESIGN. Zestaw posiada 25 pkt świetlnych, którymi można sterować i zmieniać dowolnie kolory przez specjalnego pilota. Pilot umożliwia zaprogramowanie kilkunastu programów świetlnych wg gustu klienta.
 
POKRYWY DO WANIEN
 
Idealnym rozwiązaniem na przykrycie wanny SPA jest specjalna pokrywa termiczna, która szyta jest na wymiar wanny. Pokrywa jest odporna na warunki atmosferyczne i zatrzymuje temperaturę wody w wannie. Pokrywę można używać również wtedy gdy wanna jest nieużywana, pokrywa chroni ją przed dostaniem się zanieczyszczeń czy przed uszkodzeniami. Dostępna jest w kilku kolorach, jak poniżej
 
PODGŁÓWKI DO WANIEN
 
Dodatkową opcją w wannach Laminex jest możliwość wyboru podgłówków, które różnią się kształtem. Występują w kolorze czarnym lub jasnozielonym.

Najczęściej przeglądano

Oferujemy Państwu baseny betonowe, wykonywane w kilku typach technologii. Zaletą basenów betonowych jest to, że mogą być wykonane w dowolnym wymiarze i kształcie, co pozwala na dostosowanie swojego wymarzonego basenu do swojego domu czy hotelu lub innego ośrodka. Producenci wykonują baseny z najnowszych i najlepszych surowców i materiałów, dzięki temu...

Realizacje

Mapa dojazdu

Mapa dojazdu

Kontakt

Godziny otwarcia

Pn.- Pt. 10:00 - 14:00
W pozostałych godzinach, tj. 08:00 - 10:00  oraz  14:00 - 16:00 pozostajemy do dyspozycji po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym.

Z.P.H.U. "Drew-Bas" s.c.
43-450 Ustroń, ul. J. Kreta 26

Tel: 33 854-76-47
Kom: 602-764-419
E-mail: drewbas@drewbas.pl