Z.P.H.U. "Drew-Bas" s.c. Kontakt

Wanny POOLSPA

Baseny
Sauny
Łaźnie parowe
Wanny SPA
Wanny z hydromasażem POOLSPA
Wanna JANETTE
Wanna NATALIE
Wanna OCTAVIA
Wanna OLIVIA
Wanna SUNFLOWER
Wanna VESTA
Wanna VICTORIA
Akcesoria do Wanien SPA
Wanna MILA
Wanny SPA Novitek
Galeria zdjęć
Pliki do pobrania
RODO
Wanny POOLSPA z hydromasażem to wspaniały relaks i odpoczynek. Specjalnie zaprojektowane i odpowiednio rozmieszczone dysze gwarantują masaż wszystkich partii ciała, rozluźnienie i odprężenie każdego dnia. Panel sterujący w wannach SPA pozwala na regulację siły masażu od delikatnego masażu perełkowego do silnego, mocno oddziałującego na mięśnie. Różne modele i wielkości, a także wyposażenie dodatkowe pozwolą wybrać odpowiednią dla Państwa wannę SPA. Nowoczesny system izolacji cieplnej sprawia, że są one idealnym rozwiązaniem także do ogrodu, gdzie będą Państwo mogli korzystać z wanny przez cały rok.

Wanny POLSPA są produkowane w  Polsce, gdzie firma posiada jedną z najnowocześniejszych fabryk w branży. Klienci moga liczyć zarówno na szybkość i pewność dostawy zamawianych produktów, jak i na przystępność cen.
Wanny wykonywane są z wysokiej jakości akrylu sanitarnego, który zapewnia produktom trwałość, a perfekcyjne dopracowanie wszystkich modeli i kontrola materiału w procesie technologicznym decyduja o długim okresie gwarancyjnym. Wanny są gładkie, przyjemne i ciepłe w dotyku, a ich kolor jest trwały.


Polecamy również do użytku prywatnego polecamy wanny SPA NOVITEK, które są stworzone głównie z myślą do montażu zewnętrznego i odporne na warunki atmosferyczne.
 
 
Dzięki połączeniu najbardziej zaawansowanych technologii i metod konstrukcyjnych oferujemy najlepszą jakość produktu z możliwością indywidualnej konfiguracji siedzisk., rozmieszczenia dysz. Każdy z systemów SPA został zaprojektowany mając na uwadze łatwość obsługi, wytrzymałość i długoletnie stosowanie bez konieczności konserwacji.
 
Posiadamy także w naszym asortymencie środki chemiczne do pielęgnacji wody w wannach SPA.

Wyceny wanien dokonujemy indywidualnie na zapytanie w zależności od potrzeb i upodobań klienta.

Najczęściej przeglądano

Oferujemy Państwu baseny betonowe, wykonywane w kilku typach technologii. Zaletą basenów betonowych jest to, że mogą być wykonane w dowolnym wymiarze i kształcie, co pozwala na dostosowanie swojego wymarzonego basenu do swojego domu czy hotelu lub innego ośrodka. Producenci wykonują baseny z najnowszych i najlepszych surowców i materiałów, dzięki temu...

Realizacje

Mapa dojazdu

Mapa dojazdu

Kontakt

Godziny otwarcia

Pn.- Pt. 10:00 - 14:00
W pozostałych godzinach, tj. 08:00 - 10:00  oraz  14:00 - 16:00 pozostajemy do dyspozycji po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym.
UWAGA!!!
W dniu 31.05.2024 r. firma będzie nieczynna!

Z.P.H.U. "Drew-Bas" s.c.
43-450 Ustroń, ul. J. Kreta 26

Tel: 33 854-76-47
Kom: 602-764-419
E-mail: drewbas@drewbas.pl